Kontakt

+48 530 530 016

Wyślij nam email!

Wypełnij dane;

Wiadomość:

Wysłano pomyślniej! Close this notice.

Ubezpieczenie w podróży

Suma ubezpieczenia pln

Dane kontaktowe

Miejscowość

Formularz wysłano pomyślnie Close this notice.

Ubezpieczenie samochodu

Dane kontaktowe

Twój samochód:

Formularz wysłano pomyślnie Close this notice.

Ubezpieczenie na Życie

Suma ubezpieczenia: pln

Dane kontaktowe

Czy używałeś produktów tytoniowych w przeciągu ostatnich 12 miesięcy?

Tak Nie
Formularz wysłano pomyślnie Close this notice.

Ubezpieczenie Nieruchomości

Twoja nieruchomosć:

Dane kontaktowe

Formularz wysłano pomyślnie Close this notice.

Współpraca

Model współpracy

Zachęcamy do współpracy osoby zainteresowane sprzedażą produktów ubezpieczeniowych. Umowa którą proponujemy pozwala naszym partnerom na całkowitą swobodę w wyborze towarzystw ubezpieczeniowych z jakimi chcą współpracować oraz możliwość prowadzenia biura w oparciu o własną działalność gospodarczą. Nie zmuszamy do obrandowania biura naszym logo ale zachęcamy do tego ponieważ ułatwia to wspólne działania marketingowe. Zakres towarzystw z jakimi współpracujemy jest bardzo szeroki. Są to towarzystwa z ofertą życiową, majątkową, zdrowotną, oszczędnościową jak i tą najbardziej popularną komunikacyjną.

Pomoc i wsparcie merytoryczne

Dbamy o dobre relacje z managerami poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych dzięki czemu bardzo chętnie pomagają naszym partnerom w sprawach zarówno merytorycznych jak i technicznych związanych z portalami sprzedaży. Wspólnie z nimi organizujemy również szkolenia produktowe licencyjne lub warsztatowe. A także wyjazdy integracyjne aby lepiej poznać osoby z którymi współpracujemy na co dzień.

Rozliczenia i prowizje

Warunki prowizyjne, które możemy zaoferować należą do jednych z najlepszych na rynku. System rozliczeniowy, który stosujemy pozwala w stu procentach skupić się naszym partnerom na sprzedaży. Większość obowiązków wobec towarzystw ubezpieczeniowych wykonujemy za naszych partnerów. Wyliczenia wysyłane są mailowo wraz z numerami polis co daje pełną pewność za jakie polisy otrzymywane jest wynagrodzenie.

Uwaga osoby, które zdecydują się na współpracę z nami w oparciu o prowadzenie własnej działalności w celu ułatwieniu Państwa rozwoju i możliwości skupienia się na sprzedaży. Oferujemy Państwu trzy miesięczną bezpłatną obsługę księgową prowadzoną przez renomowaną firmę Marconsulting założoną w 1992 roku przez biegłego rewidenta mgr Renatę Macuk

W naszej firmie kierujemy się jedną zasadą: Zawsze dawaj ludziom więcej niż się spodziewają.

Masuria Group

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi!

Dane firmy

Masuria Group Sp. z o.o.
Kościuszki 23/6
10-501 Olsztyn
NIP 739-389-96-61

Dane kontaktowe

E-mail: biuro@masuriagroup.pl

+48 530 530 016

od 8:00 do 17:00